Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad L540 15,6 palců / Intel Core i5-4200M 2.50 GHz / 8 GB / 120 GB SSD / Černá
Kód: 14549782Související produkty
Detailní popis produktu
Rovnovážný poměr mezi výkonem, cenou, mobilitou a spolehlivostí. To a mnohem víc nabízí řada notebooků ThinkPad L od společnosti Lenovo. Samozřejmostí je též důraz na ekologické provedení zařízení jako celku, i na to společnost Lenovo dbá. Vše samozřejmě za rozumnou cenu nejen pro firemní, ale i domácí využití.
Vysoká odolnost splňující armádní standardy
To je nejen splnění náročných standardů odolnosti MIL-SPEC, ale též praktické odolné kovové panty displeje s možností vyklopení až o 180°. Notebook je dále doplněn o moderní ergonomickou klávesnici a samozřejmě plní celou řadu ekologických standardů jako například ULE a EPEAT Gold. Za pomoci moderních procesorů Intel dále uživatel dostane profesionální nástroj s excelentním výkonem, který je vhodný nejen pro kancelářské aplikace, ale i náročné výpočetní a simulační programy.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 0198156692719 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-4200M 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 120 GB |
| Pevný disk: | 120 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované |
| Položka byla vyprodána… | |

