Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo ThinkPad W550S
Kód: 14550667Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 0889800891144 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 2880 x 1620 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i7-5500U 2.40 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 + nVIDIA Quadro K620M 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
