Odeslání do 24 hodin
Počítač HP Elite Slice G1
Kód: 14550809Detailní popis produktu
HP Elite Slice, pokročilý počítač v krásném modulárním provedení, nepodobá žádnému jinému počítači. Řešení určené pro moderní zaměstnance – každý kompaktní modul bez kabelů zvyšuje funkčnost tím, že mění Slice v něco nového.

Krásný. Účinný. Inovační.
Úžasný malý design a úchvatné zpracování – od vlastního systému chlazení vzduchem umožňujícího zajistit malé rozměry až po napájení jedním kabelem z volitelného monitoru HP Elite4 – HP Elite Slice je nová definice stolního počítače.

Výkon po celou dobu životnosti
Tento mini počítač vydržel 120 000 hodin všestranných testů HP a je navržen pro absolvování testů MIL-STD 810G. Postarejte o chlazení počítače v náročných pracovních prostředích pomocí řešení HP pro řízení teploty.

HDMI výstup
Díky použitému HDMI konektoru můžete k zařízení připojit televizor nebo další monitor. Prohlížení fotografií a multimédií na velké obrazovce bude ještě napínavější. Digitální přenos prostřednictvím HDMI konektoru je zárukou přenosu dat v nejvyšší kvalitě, bez rušení a zpoždění.
Neuvěřitelná kvalita obrazu díky DisplayPortu
Díky použití portu DisplayPort dokáže počítač přenášet obraz s úžasnou kvalitou a přesností. DisplayPort umožňuje pohodlnou práci ve vyšším rozlišení. Port je kompatibilní s dalšími standardy jako HDMI, DVI nebo VGA

Rychlé připojení k internetu
Díky volitelnému provozu ve standardu IEEE 802.11n umožňuje zařízení kombinovat bezdrátové připojení, s vyšší rychlostí a dosahem ve srovnání s produkty pracujícími ve standardu 802.11g. Přenos dat rychlostí až 150Mb/s poskytuje vysokou efektivitu práce umožňující stahování souborů ze sítě, telefonování přes internet a přenos videa. Wi-Fi modul je volitelný, nepředstavuje základní výbavu nabízeného produktu.
Rozměry:
Šířka: 165 mm Hloubka: 165 mm Výška: 35.5 mm
HP Elite Slice je počítač s kompaktními rozměry, které umožňují snadné umístění i na malý prostor stolu. I přes své malé rozměry nabízí působivý výkon díky modulárnímu designu. Tato mobilita usnadňuje přepravu a instalaci na různých místech. Ideální volba pro ty, kteří hledají vybavení, které zajistí plnou funkčnost s minimálním obsazeným místem.

- Tlačítko napájení (Power)
- Dioda signalizující spuštění
- Napájecí konektor (napájecí adaptér součástí balení)
- Konektor LAN (RJ45)
- Konektor USB 3.0 typ C
- Dva konektory USB typ A (3.0)
- Konektor Display-Port
- HDMI konektor
- Konektor bezpečnostního lanka
- 1 Port USB Type-C Výstup 15 W
- Univerzální audio jack
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 0190780825587 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-7700T 2.90 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.90 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
