Počítač HP ProDesk 400 G6 SFF
Kód: 14550207Detailní popis produktu
Malý a spolehlivý počítač HP ProDesk 400 SFF je výkonné zařízení, které disponuje silným zabezpečením a dokáže se přizpůsobit tempu vaší práce, aby obstálo v moderních pracovních prostředích.

Model: HP ProDesk 400 G6 Small Form Factor
Procesor: Intel
Pevný disk: SSD
Optická mechanika: Zapisovací jednotka DVD RW
Grafická karta: UHD Graphics
Paměť: DDR4 SDRAM
Počet pozic (celkem / Volné): 2/1
Maximální velikost paměti: 32 GB
Síť: Intel® I210-T1 PCIe® GbE
Bezdrátová komunikace: bez Wi-Fi

Zadní konektory:
*1x zvukový vstup
*1x zvukový výstup
*1x port DisplayPort™ 1.2
*1x napájecí konektor
*1x port RJ-45
*1x port VGA
*2x porty USB 3.1 Gen 1
*4x porty USB 2.0
*1x sériový port
*2x port PS/2
Přední konektory:
*1x konektor náhlavní soupravy
*2x USB 3.1 Gen 1
Provedení (case): Small form factor
Rozměry: 270 x 95 x 296 mm
Hmotnost: 4,6 kg
Napájení: 180W interní napájecí zdroj, aktivní korekce PFC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 0194441134650 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-9500 3.00 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 3.00 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
