Počítač HP ProDesk 600 G5 SFF Intel Core i5-9500 3.00 GHz / 8 GB / 256 GB NVMe SSD
Kód: 14548215Související produkty
Detailní popis produktu
Osobní počítač HP ProDesk 600 G5 SFF
Osobní počítač řady ProDesk 600 G5 SFF představuje kompaktní a snadno rozšiřitelný firemní stolní počítač, který splní vaše běžné každodenní požadavky a zároveň nabídne dostatečnou kapacitu pro jeho další růst. Nabízí výborný poměr cena/výkon a skvělé možnosti správy i zabezpečení pro využití v kancelářích a podnikové sféře. S počítači ProDesk 600 G5 SFF můžete vytvořit spolehlivé řešení pro vaše podnikání.
- Stylový kompaktní počítač pro moderní pracoviště.
- Výkon procesoru Intel.
- Spolehlivý výkon pro vaše rostoucí podnikání.

Spolehlivý výkon
Počítače HP řady ProDesk 600 G5 SFF jsou postaveny na technologii čipových sad a procesorů Intel disponující vysokým výkonem pro náročný multitasking. Pro maximální výkon jsou doplněny o operační paměť DDR4 a rychlé jednotky SSD. Nechybí ani stále populárnější univerzální rozhraní USB 3.1 Type-C Gen 2. ProDesk 600 G5 SFF nabízí elegantní design, který má styl, těží z vynikající hardwarové konfigurace a současně poskytuje větší flexibilitu.
- 4 sloty DIMM pro operační paměť DDR4 s kapacitou až 128 GB.
- Slot M.2 SSD s podporou až PCIe NVMe jednotek a paměti Intel Optane Memory.

Počítač podnikové třídy
Počítače HP ProDesk 600 G5 jsou bezpečné pro vaše podnikání, jelikož využívají všechny pokročilé funkce systému Windows, aby vás ochránily před dnešních bezpečnostními hrozbami a maximalizovaly produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání. V rámci procesu komplexního testování absolvoval počítač HP ProDesk 600 G5 při návrhu řadu náročných testovacích postupů HP. Nebyly opomenuty ani možnosti zabezpečení s aplikací HP BIOSphere, softwarem na ochranu dat HP Client Security Suite a množstvím dalších aplikací pro bezpečnost a správu.

Promyšlené provedení pro maximální pohodlí
Profesionálně navržená kompaktní skříň Small Form Factor umožňuje snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím, které jsou umístěny tak, aby byly vždy na dosah. Porty USB, včetně Type-C Gen 2, na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat. Na přední straně najdete také univerzální zvukový konektor typu jack podporující připojení náhlavní soupravy.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 0193905783649 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-9500 3.00 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 3.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 7x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;256 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
