Doručení do 24 hodin
Tablet Apple iPad Pro 12.9" (2017) Wi-Fi 256GB Space Gray
Kód: 14536816Související produkty
Detailní popis produktu
Apple iPad Pro 12,9" 2017
Vše, po čem jste dosud toužili, můžete mít nyní nadosah s iPad Pro! Nabízí více než-li může nabídnout většina notebooků! Díky ještě lepšímu Retina displeji je ovládání mnohem intuitivnější a zobrazení ještě lepší než u předchozích modelů. iPad Pro nyní přichází společně s iOS - světově nejpokročilejším mobilním operačním systémem. Držte krok s dobou, užijte si zábavu a buďte in s Apple iPad Pro!

Retina displej, světově nejpokročilejší displej
iPad přichází s vylepšeným Retina displejem, který udává standard zobrazení! Rozdíl a přesnost pocítíte při prvním pohledu i dotyku ať už procházíte stránky v prohlížeči Safari, hrajete 3D hry či kreslíte! Apple si navíc pohrál s velikostí displeje a pro maximální pohodlí zvětšil obrazovku na 12,9". Vylepšením a změnám pak sekunduje lepší frekvence 120 Hz, jas 600 nitů nebo barevnost P3.

Výkon nade vše
Díky platformě A10X Fusion s 64bitovou architekturou a 6 jádry vám iPad Pro dopřeje užít si 4K videa, vytvářet komplexní dokumenty a prezentace a mnohem víc! Oproti předchozí generaci je rychlost CPU o 30% vyšší.
Minimalistický design
I přestože je nyní iPad Pro opět výkonnější, má lepší displej a dva fotoaparáty, je iPad Pro stále štíhlý. S 6,9mm štíhlým profilem se řadí mezi nejštíhlejší tablety s 12,9" displejem. Apple si je vědom nároků svých zákazníků, a tak pro ně připravil čtveřici barevných variant - zlatá, stříbrná, šedá.

A další nej ...
- 12 MP fotoaparát a 7 MP FaceTime HD fotoaparát
- Touch ID - 2x rychlejší než předchozí generace
- iCloud, více místa pro to důležité
Klíčové vlastnosti
Apple iPad Pro je vybaven multidotykovou 12,9“ Retina obrazovkou s rozlišením 2732 x 2048 bodů a vynikající jemností 264 ppi. Výkon dodávají A10X procesor a M10 grafický akcelerátor. Je vybaven řadou senzorů, mezi které se řadí čtečka otisků prstů, tří-osý gyroskop, akcelerometr, senzor okolního osvětlení a barometr. Samozřejmostí jsou kamery 12 MP a FaceTime HD a nechybí ani technologie Bluetooth 4.2 a připojení k internetu je realizované pomocí WiFi 802.11a/b/g/n/ac rozhraní. V přístroji je nainstalován operační systém iOS.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety Apple iPad Pro |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 0190198467010 |
| Značka: | Apple |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,9 palců |
| Rozlišení displeje: | 2732 x 2048 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Apple A10X 2.38 GHz |
| Typ procesoru: | Apple A10X |
| Rychlost procesoru: | 2.38 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB |
| Grafika model: | PowerVR |
| Operační systém: | iPadOS |
| Barva: | Šedá |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
