Doručení do 24 hodin
Asustor AS6102T
Kód: 14537502Detailní popis produktu
☝ ZDARMA dva 1TB disky modelové řady RED, která patří mezi TOP v discích!
AS6102T
Zařízení řady AS61 jsou poháněna procesory Intel, které jsou vybaveny 2 GB duální pamětí a s rychlostí čtení přes 224.23 MB/s a zápisem přes 213.41 MB/s v konfiguraci RAID 1.

Hardwarové šifrování
Zaměřen na potřeby podniků a šifrování souborů, ASUSTOR uvedl modely řady AS61/AS62 s vestavěným hardwarovým šifrováním, což umožňuje kompletně ochránit data již v okamžiku, kdy jsou uložena na NAS serveru. To znamená, že se už nikdy nebudete muset obávat o vaše důvěrná data, pokud by se dostaly do špatných rukou při ztrátě nebo odcizení disků. Vestavěný AES-NI modul hardwarového šifrování poskytuje rychlost čtení přes 178.39 MB/s a zápisu více než 106.16 MB/s pro šifrovaná data.

Dual-channel výkon
Modely AS61/AS62 jsou prvními NAS zařízeními na světě s duální pamětí se schopností plynule přehrávat 4K video s procesory Intel. Kromě toho jsou modely řady AS61/62 nejen energeticky úsporné, ale navíc jejich poměr výkonu a ceny nemá ve své třídě konkurenci. Připravte se na to vychutnat si brilantní ultra vysoké rozlišení 4K videa z pohodlí svého domova!

O technologií pro neomezené možností
NAS profesionální třídy musí být vybaven rozmanitou škálou funkcí pro rozšíření. Kromě 2 diskových pozic jsme také přidali 2 porty USB 2.0, 3 x USB 3.0 porty a 2 x eSATA porty, což vám umožní vytvořit úložný prostor na míru jak pro svou práci tak pro zábavu. AS50/51 zařízení zdůrazňují flexibilitu pro rozšíření kapacit a poskytují více slotů, než jakákoli jiná zařízení ve své třídě. Jediná otázka, která zůstává, jak hodláte zaplnit všechny tyto úložné prostory!

Zvýšená spolehlivost a rychlost
Vestavěný duální Ethernet port v kombinaci s funkcí Link Aggregation umožňuje NAS udržet spojení, i když jeden z vašich Ethernet portů selže a výrazně tím snižuje pravděpodobnost neočekávaného výpadku. Navíc agregace poskytuje rychlejší přenosové rychlosti než v případě jednoho připojení a spolu s vyvažováním zátěže, která automaticky vyrovnává zatížení při síťovém provozu, je optimální volbou pro uživatele, kteří vyžadují vysokou rychlost a spolehlivost.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Externí disky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4710474830695 |
| Značka: | Asustor |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Operační paměť: | 2 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 2000 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | ADM |
| Mechanika: | ne |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ne |
| WIFI: | ne |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
