Doručení do 24 hodin
Počítač HP Z420 Tower Workstation
Kód: 14538153Související produkty
Detailní popis produktu
Pracovní stanice HP Z420
Počítače řady Z420 společnosti HP nabízí výkon, který požadujete, a hodnotu, kterou potřebujete. Tato řada splňuje požadavky na profesionální rozšiřitelnost, snadný přístup a vynikající výkon. Díky tomu jsou počítače vhodné především do firemního prostředí.
Přednosti
Pracovní stanice řady HP Z420 jsou postaveny na ověřené technologii čipových sad a procesorů Intel disponující kvalitou, spolehlivostí a funkčností v moderním provedení. Sestavy obsahují porty USB 3.0, které mají vyšší přenosovou rychlost než porty USB 2.0, což oceníte zejména při připojení větších datových úložišť. Počítače neobsahují látky BFR ani PVC, nabízí 90% účinnost napájení a jsou tak šetrné k přírodě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované pracovní stanice |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8785286260691 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Xeon E5-1603 2.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Xeon E5 |
| Rychlost procesoru: | 2.80 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika: | nVIDIA Quadro K2000 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-ROM |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 5x |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ano |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |

