Počítač Hyrican Pro Slim PC Intel Core i5-11400 2.60 GHz / 16 GB / 480 GB SSD + Chromebook a balíček programů zdarma v hodnotě 4 339 Kč
Kód: 14543224Související produkty
Detailní popis produktu
Hyrican Pro Slim PC
Počítače Hyrican jsou spolehlivé a produktivní a představují posilu pro jakýkoli IT tým. Tyto firemní počítače, které jsou jedničkou na trhu, jsou také stabilní a vhodné ke správě. Představují tak dokonalé řešení pro libovolnou transformaci v rámci podniku. Modelová řada stolních počítačů Hyrican Pro Slim je určena primárně pro kancelářskou práci. Tomu mimo jiné odpovídá výbava těchto zařízení a výsledný vzhled. Řada Pro podporuje produktivitu a je skvělým výběrem pro velké organizace, které potřebují maximální spolehlivost, výkon a zabezpečení.

Stolní počítač pro každého
Univerzální výpočetní nástroj pro běžnou práci. Takový je stolní počítač Hyrican Pro Slim, který udělá nejenom hodně parády na stole či vedle stolu, ale hlavně vás potěší svým výkonem a možnostmi. Hyrican Pro Slim své uživatele nezklame v žádném ohledu. V souvislosti s cílovou skupinou zákazníků toho nabízí více než dost. Stolní počítač Hyrican Pro Slim rozhodně neudělá ostudu svým vzhledem, natož výkonem. Spolehnout se můžete na černé barevné provedení, kvalitní šasi, spojení plastu s kovem a důraz kladený na ty nejmenší detaily.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 4045643706137 |
| Značka: | Hyrican |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-11400 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 480 GB |
| Pevný disk: | 480 GB SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 730 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 6x |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;480 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
