Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo Chromebook 300e G2 11,6 palců / Intel Celeron N4020 1.10 GHz / 4 GB / 32 GB eMMC / Černá
Kód: 14542275Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo Chromebook 300e G2 - Používejte notebook ve více režimech
Konstrukce plně otočného displeje až o 360° vám umožní používat notebook jak potřebujete. Klasický režim notebook je ideální pro práci a plně překlopený stav tablet je skvělý pro zábavu. Kloub displeje je dostatečně tuhý i pro možnost pouze částečného vyklopení a následně využívat notebook v režimu stojánku nebo stanu.
Odolná konstrukce
Notebook Lenovo 300e G2 je dostatečně odolný, aby bez problémů zvládal i nejnáročnější školní den. Od jízdy autobusem, přes použití ve třídě až po vytváření školních projektů doma. Prošel řadou testů MIL-STD-810G, jeho robustní konstrukce pomáhá předcházet poškození z nárazů, má klávesnici odolnou proti polití a může se pochlubit zesílenými porty a závěsy.

Praktický ve všech směrech
Praktický touchpad vám poskytuje pohodlí pří dlouhotrvající práci na počítači. Nechybí technologie bezdrátového připojení WiFi ac a Bluetooth ani multimediální rozhraní HDMI pro připojení externího zobrazovacího zařízení. Porty USB umožní snadné připojení periferií.

Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky 2v1 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 0194778631815 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 11,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Celeron N4020 1.10 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 600 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;11,6 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;32 GB eMMC;Chrome OS;2v1;Černá; |

