Doručení do 24 hodin
Notebook Acer Aspire Lite (AL16-54P) 16 palců / Intel Core i3-1305U 1.60 GHz / 8 GB / 512 GB NVMe SSD / Stříbrná
Kód: 14549561Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4711474646088 |
| Značka: | Acer |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 16 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i3-1305U 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované |
| Položka byla vyprodána… | |
