Doručení do 24 hodin
Notebook Apple MacBook Pro 13" (Mid-2014) 13,3 palců / Intel Core i5-4278U 2.60 GHz / 8 GB / 128 GB SSD / Stříbrná
Kód: 14549568Související produkty
Detailní popis produktu
☝ Na krytce pantů chybí cca 6 cm plastu, jinak plně funkční – mimořádně výhodná cena
Apple MacBook Pro 2014
Notebook Apple MacBook, případně varianty MacBook Pro, představují stylová zařízení, která reprezentují své uživatele. Pod stylovým kabátem se navíc skrývají komponenty s vysokým výkonem a možností využití procesory Intel. Notebooky MacBook a MacBook Pro se pyšní také vysokým grafickým výkonem. Notebook obsahuje integrované grafické řešení Intel, nebo diskrétní grafické karty NVIDIA v případě 15" varianty stylového notebooku.

Nadčasový design hodný svého jména
Notebooky Apple MacBook byly vždy chápány jako stylové stroje pro uživatele, kterým záleží především na vzhledu. Propracovaný design notebookům nechybí ani v dnešní době a navíc skloubí design spolu s praktičností a možnostmi dalšího rozšíření ať již po stránce softwarové, či hardwarové. Zmínit musíme především precizní displej s vysokým Retina rozlišením, který se u luxusních zařízení pomalu, ale jistě, stává standardem.

Inovativní ovládání
U 13" model notebooku Apple MacBook Pro naleznete Force Touch trackpad. Tento inovovaný trackpad rozpozná poklepání kdekoliv na svém povrchu včetně použité síly přítlaku. Podle použité síly tak můžete definovat co konkrétně chcete udělat ať již nalézt definici slova, nebo zobrazit náhled souboru. Mezi další vlastnosti patří integrace haptické odezvy pro ještě věrohodnější vjem obsahu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 0885909918164 |
| Značka: | Apple |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1600 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-4278U 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel Iris Graphics 5100 |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Operační systém: | MacOS |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované |
| Položka byla vyprodána… | |
