Doručení do 24 hodin
Počítač Dell OptiPlex 7050 SFF
Kód: 14550752Detailní popis produktu
Osobní počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení a pečlivě vybrané komponenty, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Stolní počítač Optiplex 7050 SFF vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v kompaktní konstrukci Small Form Factor. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex.

Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 7050 je založen na osvědčené platformě Intel s procesory Intel, které jsou doplněny solidní kapacitou operační paměti DDR4 a pevnými disky HDD nebo SSD. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci a díky grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.

Bezproblémová správa
Počítač Optiplex 7050 vám nabízí široké možnosti správy, díky které mohou pracovníci IT oddělení upravovat nastavení v systému BIOS a konfigurovat systémy flexibilně dle požadavků infrastruktury informačních technologií organizací. Nástroje Dell Client Command Suite umožňují centralizovanou a automatickou správu pro veškeré vaše stolní počítače Optiplex 7050. Ve vybraných konfiguracích můžete také využívat technologii Intel vPro.

Komplexní zabezpečení Dell Data Protection
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení Dell Data Protection.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 0884116260868 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-7600 3.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 3.50 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 6x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
