All in one PC – repasované – sleva až 70 % | inComputer.cz

Počítač v monitoru i tak jsou označovány moderní stolní PC typu All in one. Výhodou těchto PC je výrazná úspora místa a smysl pro design, protože se zbavíte nevzhledných kabelů. Pro práci s All in one PC vám stačí pouze jeden kabel s napájením. Komponenty počítače jsou zabudovány v monitoru a klávesnice s myší se řeší většinou bezdrátově. Tento typ počítače je oblíben zejména u uživatelů, kteří nechtějí řešit instalaci PC – tj. napojování kabelů a jejich následné estetické úpravy. V naší nabídce najdete All in one repasované počítače značek Apple, Lenovo a dalších se slevami až 70 % oproti zcela novým modelům.

Filtrovat

Výhody a nevýhody All in one počítačů

All in one PC už není pouze designová záležitost, ale na své si přijdou i hráči her. Stačí si pouze vybrat ten správný model. Pokud váháte, zda pro vás bude tento typ PC vhodný, níže se podíváme na jeho výhody a nevýhody:

Výhody počítačů All in one

Výrazná úspora místa – zapomeňte na množství různých kabelů, které propojují jednotlivé části běžného stolního počítače. All in one PC je tvořeno pouze monitorem, kterému stačí jeden kabel napájení. Tímto způsobem ušetříte na pracovním stole nejen místo, ale zároveň vše bude mnohem estetičtější.

Větší zobrazovací plocha – pokud tento typ PC srovnáme např. s notebookem můžete si dopřát výrazně větší úhlopříčku LCD monitoru. Ve většině případů se jedná o dotykové displeje, čímž se zvyšuje komfort ovládání. V podstatě jej můžete používat jako televizi.

Úspora energie – Díky integraci komponentů PC do monitoru se také snížila energetická náročnost. Vzhledem k tomu, že v nabídce all in one můžete najít i herní modely je úspora energie velmi zajímavá.

Nevýhody počítačů All in one

Pozor na monitor – vzhledem k tomu, že je PC tvořeno pouze monitorem, který je mnohdy dotykový je třeba na něj dávat opravdu pozor. Pokud vám někde spadne je již oprava poměrně komplikovaná a finančně náročná.

Vyšší cena – ano, za komfort při užívání a menší nároky na energii a místo si připlatíte. Pokud však vezmete v úvahu jeho výhody je to adekvátní. Ušetřit můžete např. nákupem repasovaných All in one PC z naší nabídky.