All in one PC – repasované – sleva až 70 % | inComputer.cz | Notebooky repasované se zárukou | inComputer.cz - slevy až 79%

Počítač v monitoru i tak jsou označovány moderní stolní PC typu All in one. Výhodou těchto PC je výrazná úspora místa a smysl pro design, protože se zbavíte nevzhledných kabelů. Pro práci s All in one PC vám stačí pouze jeden kabel s napájením. Komponenty počítače jsou zabudovány v monitoru a klávesnice s myší se řeší většinou bezdrátově. Tento typ počítače je oblíben zejména u uživatelů, kteří nechtějí řešit instalaci PC – tj. napojování kabelů a jejich následné estetické úpravy. V naší nabídce najdete All in one repasované počítače značek Apple, Lenovo a dalších se slevami až 70 % oproti zcela novým modelům.

Filtrovat

Výhody a nevýhody All in one počítačů

All in one PC už není pouze designová záležitost, ale na své si přijdou i hráči her. Stačí si pouze vybrat ten správný model. Pokud váháte, zda pro vás bude tento typ PC vhodný, níže se podíváme na jeho výhody a nevýhody:

Výhody počítačů All in one

Výrazná úspora místa – zapomeňte na množství různých kabelů, které propojují jednotlivé části běžného stolního počítače . All in one PC je tvořeno pouze monitorem, kterému stačí jeden kabel napájení. Tímto způsobem ušetříte na pracovním stole nejen místo, ale zároveň vše bude mnohem estetičtější.

Větší zobrazovací plocha – pokud tento typ PC srovnáme např. s notebookem můžete si dopřát výrazně větší úhlopříčku LCD monitoru . Ve většině případů se jedná o dotykové displeje, čímž se zvyšuje komfort ovládání. V podstatě jej můžete používat jako televizi.

Úspora energie – Díky integraci komponentů PC do monitoru se také snížila energetická náročnost. Vzhledem k tomu, že v nabídce all in one můžete najít i herní modely je úspora energie velmi zajímavá.

Nevýhody počítačů All in one

Pozor na monitor – vzhledem k tomu, že je PC tvořeno pouze monitorem, který je mnohdy dotykový je třeba na něj dávat opravdu pozor. Pokud vám někde spadne je již oprava poměrně komplikovaná a finančně náročná.

Vyšší cena – ano, za komfort při užívání a menší nároky na energii a místo si připlatíte. Pokud však vezmete v úvahu jeho výhody je to adekvátní. Ušetřit můžete např. nákupem repasovaných All in one PC z naší nabídky.