Logitech Value Keyboard, USB+PS2, CZ, bílá

Jednoduchá, ale elegantně štíhlá a oblá klávesnice od společnosti Logitech se výborně hodí k moderním počítačům a vypadá skvěle na každém stole. Balení obsahuje redukci z PS2 na USB
Vaše cena s DPH
199 Kč
Vaše cena bez DPH
164 Kč
Ušetříte
50 % / 200 Kč
Původní cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
5420101
EAN
5099206020917
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
Logitech Value Keyboard, USB+PS2, CZ, bíláLogitech Value Keyboard, USB+PS2, CZ, bíláLogitech Value Keyboard, USB+PS2, CZ, bíláLogitech Value Keyboard, USB+PS2, CZ, bílá


Logitech – jeden z nejlepších výrobců příslušenství na světě

Jednoduchá, ale elegantně štíhlá a oblá klávesnice Classic Keyboard od společnosti Logitech se výborně hodí k moderním počítačům a přestože patří do segmentu těch nejlevnějších, vypadá skvěle na každém stole. Základní model standardní klávesnice Logitech v provedení OEM bez multimediálních tlačítek s připojením na USB port.

 

Klávesy jsou tiché a příjemné na dotek, umožňují tak pohodlné dlouhodobé psaní. Jejich kvalitní provedení zaručuje vysokou spolehlivost a životnost až milion stisků. Tato základní klávesnice je připravena k použití okamžitě po vybalení. Stačí ji připojit a můžete začít stylově pracovat.

Švýcarská firma Logitech se zabývá výrobou počítačového příslušenství a na trhu působí již od roku 1981. Díky inovativním technologiím a kvalitnímu řemeslnému zpracování se produkty Logitech prodávají po celém světě. V rozsáhlém portfoliu firmy zaujmou nejen díky vychytaným funkcím pro IT profesionály klávesnice a myši, ale také například kamery nebo videokonferenční technika. Samostatnou kapitolou jsou potom herní zařízení, které vyrábí divize Logitech Gaming a jejíž produkty jsou díky vysoké kvalitě využívány i v progamingu.

Typ zbožíNové zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat