HP nVIDIA Quadro K620 2GB

Profesionální grafická karta pro business třídu počítačů a středně náročné grafické pracovní stanice, čip NVIDIA Quadro K620, 2 GB DDR3 paměti, 128bit sběrnice, aktivní chlazení, rozhraní PCI-E Express x16 2.0, DVI-I + DisplayPort konektor.
Vaše cena s DPH
1 888 Kč
Vaše cena bez DPH
1 560 Kč
Ušetříte
27 % / 711 Kč
Původní cena
2 599 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14523511
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
HP nVIDIA Quadro K620 2GBGrafická karta NVIDIA Quadro K620.

Grafická karta HP s čipem NVIDIA Quadro K620 patří mezi profesionální grafická řešení především pro business třídu počítačů a středně náročné grafické pracovní stanice, se zaměřením na úsporný provoz a důrazem na spolehlivé hardwarové a softwarové prostředí pro stabilní provoz.

 

Navržena pro firemní nasazení.

Karta je ideálním řešením pro cenově dostupné nasazení v podnicích. Quadro K620 je navržena pro podnikové aplikace tak, aby splňovala vysoké nároky profesionálního prostředí a splňovala potřeby i náročných uživatelů.

 

Konektory pro připojení monitorů.

Pro připojení zobrazovacích zařízení se na kartě nachází DisplayPort konektor, který dokáže zobrazit rozlišení až 3840 x 2160 bodů a Dual-link DVI-I konektor s rozlišením až 2560 x 1600 bodů. Díky této dvojici nebude problém připojit kompatibilní zobrazovací zařízení jako je monitor, televizor nebo projektor. V balení se také nachází přibalená redukce z DisplayPort rozhraní na DVI.

HP nVIDIA Quadro K620 2GB


 

NVIDIA je americká společnost, specializující se na výrobu grafických procesorů pro herní i profesionální trh a systémů na chipu (SoC) pro mobilní zařízení a automobilový trh (podpora umělé inteligence a hlubokého učení). Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist.[8] Ve společnosti NVIDIA nebo jejích pobočkách pracuje téměř 19 000 zaměstnanců z 10 zemí světa – kromě USA jsou to evropské země (Anglie, Finsko, Francie, Německo nebo Rusko), nebo na asijském kontinentě Čína, Indie, Japonsko, Korea nebo Čínská republika. Jejími konkurenty v oboru grafických procesorů jsou společnosti AMD a Intel.

 


 

Typ zboží Nové zboží
DVIano
DisplayPortano
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat