HP redukce USB-C 4,5mm

Již s sebou nemusíte tahat samostatné napájecí kabely - svůj původní napájecí adaptér s konektorem 4,5 mm můžete přeměnit na napájecí adaptér s konektorem USB-C, 4ST73AA
Vaše cena s DPH
388 Kč
Vaše cena bez DPH
321 Kč
Ušetříte
41 % / 271 Kč
Původní cena
659 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14524594
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  


HP redukce USB-C.

Původní napájecí adaptér s konektorem 4,5 mm můžete snadno přeměnit na napájecí adaptér s konektorem USB-C. Napájení podporují pouze vybrané notebooky s napájecím USB-C konektorem nebo USB-C s podporou Thunderbolt.

HP redukce USB-C 4,5mm


 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 


 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat