AOC P2460PXQU

24 palců, 1920 x 1200 px, DisplayPort, DVI, VGA
Vaše cena s DPH
2 499 Kč
Vaše cena bez DPH
2 065 Kč
Ušetříte
55 % / 2 999 Kč
Původní cena
5 498 Kč
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
8030205
EAN
4038986144698
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
AOC P2460PXQUAOC P2460PXQUAOC P2460PXQUAOC P2460PXQU


Profesionální AOC P2460PXQU
Vychutnejte si reálné barvy a velkolepý obraz s širokými pozorovacími úhly při sledování oblíbených filmů, obrázků či fotografií s monitorem AOC P2460PXQU. IPS monitor je ideální pro grafiky nebo uživatele zabývající se fotografickým designem nebo web designem. Pochlubí se úchvatným designem, vynikajícím 20M:1 dynamickým konstrastem a úsporným řešení pomocí LED technologie, která je navíc šetrná k životnímu prostředí.

IPS obrazovka
IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obrazovka rovněž poskytuje široké pozorovací úhly. Díky Full HD rozlišení 1920 x 1200 si můžete prohlížet prezentace a fotografie ve vysoké kvalitě obrazu.


PLS (Plane to Line Switching)
Relativně nová technologie PLS je založena na IPS a poskytuje displeji lepší kontrast při nižší spotřebě. Nabízí mimořádně široké úhly pohledu 178° vodorovně i svisle. Získáte tak skvělou obrazovou kvalitu bez ohledu na to, z jakého místa na monitor vidíte. Poznejte výhody profesionální řady monitorů AOC. Full HD rozlišení je spolu s širokoúhlým formátem 16:9 velice ideální kombinací pro jakoukoliv činnost. Chvályhodný je typický kontrast 1000:1 a špičkový dynamický kontrast 20M:1. Užijte si solidní obrazovou kvalitu s nádechem elegance. Monitor je vybaven funkcí e-Saver, ekonomickým módem a W-LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Monitor zároveň splňuje normy pro zařazení do programů Energy Star, EPEAT Gold a TCO Displays, které prokazují šetrnost vůči životnímu prostředí.

Společnost AOC byla založena v roce 1967. Od prvního dne se soustředí na technologie displejů a snaží se o inovace v této oblasti, vždy se stejným cílem: poskytovat skvělé zážitky ,bez ohledu na způsob využití. Pro náročné profesionály nabízí počítačové displeje s vysokým rozlišením, vysokou přesností barev a působivou sadou pokročilých funkcí. Pro domácí uživatele s citem pro styl nabízí výkonné monitory s jedinečným působivým designem. Pro standardní kancelářské využití splňuje důležité normy energetické účinnosti u široké řady firemních monitorů, z nichž mnohé nabízejí komplexní možnosti ergonomického nastavení.
A pro profesionální hráče mění definici respektu výběrem herních displejů AOC a AGON, excelujících nejen rychlostí a výkonem, ale i svým jedinečným designem a speciálními herními funkcemi.

Úhlopříčka displeje24 palců
Rozlišení displeje1920 x 1200 px
DisplayPortano
HDMIne
DVIano
VGAano
USB 2.04x
USB 3.0ne
Typ zbožíPoužité zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat