Asus nVIDIA GeForce GT 630 2 GB

Grafická karta nVIDIA GeForce GT 630 2GB, DDR3, DVI + 2x Display Port.
Vaše cena s DPH
998 Kč
Vaše cena bez DPH
825 Kč
Ušetříte
33 % / 501 Kč
Původní cena
1 499 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14523364
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Asus nVIDIA GeForce GT 630 2 GB


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Asus nVIDIA GeForce GT 630 2 GB.

Grafická karta nižší třídy, která je však nabitá užitečnými technologiemi a představuje tak lepší řešení než integrované grafické čipy přímo v procesorech. Oproti nižšímu modelu GT 620 nabízí výše taktované grafické jádro, rychlejší paměťové čipy a paměťovou sběrnici o 2násobné šíři s výrazně vyšší propustností. Karta bude vhodná do sestav zaměřených na domácí práci s multimédii, akceleraci HD videí včetně Blu-ray 3D za doprovodu 7.1kanálového zvuku a pro hraní starších či méně náročných her.

Model v provedení ASUS se vyznačuje 2násobnou kapacitou video paměti a prémiovými součástkami ze speciální slitiny Super Alloy Power v napájecích okruzích, které napomáhají zvyšovat výkon díky menším napěťovým ztrátám, lepší odolnosti a nižším provozním teplotám. Nadstandardem je dále prachotěsný ventilátor, který díky ochraně před vniknutím prachu a jiných částic prodlužuje životnost karty o 25 %.

Asus nVIDIA GeForce GT 630 2 GB

 Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat