GeForce GT730 2GB GDDR5 Low Profile

Herní grafická karta nVIDIA GeForce GT730 2GB GDDR5 s nízkým profilem, DVI, DisplayPort
Vaše cena s DPH
1 199 Kč
Vaše cena bez DPH
991 Kč
Ušetříte
37 % / 700 Kč
Původní cena
1 899 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14521091
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  

 

NVIDIA GeForce GT730 s nízkým profilem

Profesionální grafická karta spadající do střední třídy grafických karet v profi sféře. Tyto grafické karty mají vždy speciálně otestované a certifikované ovladače, které zaručí stabilitu v jakékoliv situaci, s jakýmkoliv programem. Profesionální grafické karty, jako je tato, nám nabídnou skvělý výpočetní výkon. Karta je optimalizována pro práci v grafických i střihových programech. Nejmodernější výkonné modely s certifikací VR Ready jsou vhodné pro tvorbu obsahu ve virtuální realitě (VR).

 

 

Profesionální řešení

Potřebujete spolehlivou grafickou kartu na práci? Výběr nebude lehký. Nabídka grafických karet je velmi skromná. Velmi často půjde o drahé modely, za které se vyplatí připlatit. Platí se zde nejen za výborné zpracování, ale i certifikované ovladače pro nejvyšší stabilitu grafického řešení. Grafický čip NVIDIA GeForce GT730 bude tou pravou volbou pro spolehlivé pracovní nasazení. Využívá skvělou architekturu pro efektivnější práci ve 3D prostředí. Grafické karty NVIDIA z řady GeForce GT jsou optimalizované pro práci v grafických, střihových i technických programech. Společnost NVIDIA patří v oblasti grafických čipů k absolutní špičce, a tak je volba grafické karty s tímto čipem sázkou na jistotu.


 

 

NVIDIA   je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist. Ve společnosti NVIDIA nebo jejích pobočkách pracuje přes 10 000 zaměstnanců z 10 zemí světa – kromě USA jsou to evropské země (Anglie, Finsko, Francie, Německo nebo Rusko) nebo na asijském kontinentě Čína, Indie, Japonsko, Korea nebo Čínská republika. Jejími konkurenty jsou společnosti AMD a Intel.

 

 Operační paměť2 GB
DVIano
DisplayPortano
Typ zbožíNové zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat