Dell Precision T5610

2xIntel Xeon E5-2609 V2 2.50 GHz, 500 GB HDD, 12 GB, nVIDIA Quadro K4000 3GB, Windows 10 Professional
Vaše cena s DPH
10 888 Kč
Vaše cena bez DPH
8 998 Kč
Ušetříte
39 % / 6 992 Kč
Původní cena
17 880 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 1 ks
Kód
12150108
EAN
728461510547
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Dell Precision T5610Dell Precision T5610Dell Precision T5610Dell Precision T5610Dell Precision T5610Dell Precision T5610


Dell Precision
Každý, kdo pracuje s kreslícími, grafickými a multimediálními aplikacemi jistě moc dobře ví, jak je pro tyto úkony podstatná kvalitní hardwarová výbava. Počítač, který si dokáže poradit se zobrazením na několika monitorech najednou a stále zajišťuje plynulý a svižný provoz. Jednou z možných ekonomických alternativ může být kupříkladu Dell Precision, který již na první pohled budí dojem výkonného a špičkového stroje. 

Nová generace výkonu
Dell Precision T5610 je typickou pracovní stanicí, čemuž napovídá nejenom vnější vzhled, ale také   vnitřní výkon . Model navržený pro   maximální spolehlivost   doplněný o spoustu praktických nástrojů, zvyšujících celkovou produktivitu práce. Tento počítač si přizpůsobíte vlastním potřebám do toho nejmenšího detailu. I když každého asi zajímá především to, co se ukrývá v útrobách Dell Precision T5610 věřte, že nadšeni budete také z vnější podoby stolního počítače. Mezi použitými materiály naleznete pochopitelně   kov a plast . Jejich kombinace dává vytvořit   pomyslné umělecké dílo . To spatříte v podobě čelního panelu Dell Precision T5610.   Hrubé žebrování , zaoblené linie a nepřehlédnutelný prvek v horní části. Jde o specifické madlo, které na sebe upozorňuje svou šedou barvou. Tento výkonný počítač rozhodně nemusíte uklízet hluboko pod pracovní stůl. Ba naopak se s ním můžete návštěvníkům směle pochlubit.

Vysoká spolehlivost a optimalizovaný výkon  
Mezi spokojené uživatele Dell Precision T5610 budou určitě patřit ti, kdo vyžadují   patřičný výkon , chtějí jít s dobou v podání   moderních technologií , dávají přednost přizpůsobitelné správě a rádi se spolehnou na funkce šetřící drahocenný čas. Tato pracovní stanice je synonymem výkonu a patřičného zabezpečení, což je jasně vypovídající charakteristika. Dell Precision T5610 je výkonnou pracovní stanicí, o tom není žádných pochyb.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás v inComputeru nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.

Typ procesoruIntel Xeon E5
Typ diskuHDD
LANano
Operační systémWindows 10 Professional
DisplayPortano
HDMIne
DVIano
VGAne
USB 2.07x
USB 3.03x
Typ zbožíRepasované zboží
Kapacita disku500 GB
Operační paměť12 GB
Grafika modelnVIDIA Quadro
MechanikaDVD-ROM
BluetoothMožnost dokoupit externí do USB
WIFIMožnost dokoupit externí do USB
WebkameraMožnost dokoupit externí do USB
SD čtečkane
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat