Fujitsu Celsius H760

Intel Core i7-6820HQ 2.70 GHz, 8 GB, 15,6 palců, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics 530 + nVIDIA Quadro M1000M 2GB, 512 GB NVMe SSD + 160 GB HDD, DVD-RW, Bluetooth, Webkamera, Windows 10 Professional, WIFI, Numerická klávesnice
Vaše cena s DPH
7 999 Kč
Vaše cena bez DPH
6 611 Kč
Ušetříte
47 % / 7 000 Kč
Původní cena
14 999 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 1 ks
Kód
14524704
EAN
4057185670906
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Fujitsu Celsius H760Fujitsu Celsius H760


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Fujitsu Celsius.
Pracovní stanice Fujitsu CELSIUS jsou zkonstruovány a vyráběny v Německu a Japonsku. Jsou ideální pro tvůrčí činnost, simulace, výpočty a zobrazení na nejvyšší profesionální úrovni. Díky komplexním možnostem sahajícím od návrhu přes konstrukci až po výrobu získaly pracovní stanice CELSIUS skvělou reputaci zásluhou velmi tichého provozu, nabídky důmyslného systému řízení teplot a chlazení a také z úspěšných výsledků v předních světových srovnávacích testech.

Pracovní stanice nejen pro grafiky.
Fujitsu Celsius H730   je ve všech aspektech   vyvážená mobilní pracovní stanice   a přináší dobré výsledky v každé části. Nemůžete najít žádné velké nedostatky, nebo z důvodů, proč byste ho nekoupili. Plastová základna těla notebooku má z vnější strany víka a na pracovní ploše kolem klávesnice   hořčíko-hliníkovou úpravu stříbrné barvy . Čelo vnější strany víka a spodní okraj klávesnice lemuje tenká stylová   červená linka , drobný detail, který dodává vzhledu špetku   pestrosti . Vnitřní strana víka a spodek notebooku jsou černé. Konstrukce se zdá být   dostatečně   pevná   i na pravidelné nošení v batohu, celkově je na první pohled poznat, že se jedná o   pracovní stroj.

Profesionálně navržený a po všech stranách vysoce výkonný notebook.
Fujitsu Celsius H730   je   flexibilní vysoce výkonný notebook , který je také potenciálně velmi bezpečný. To je dobrá zpráva pro pokročilé uživatele, kteří běžně pracují s citlivými daty.   Full-HD   (1920 x 1080) IPS panel s matnou   antireflexní povrchovou úpravou . Patří k lepšímu průměru běžných IPS displejů a dalece převyšuje obyčejné TN panely levných notebooků.

 


 

Fujitsu Limited  
je japonská nadnárodní společnost zaměřená na počítačový průmysl a IT služby. Hlavní sídlo Shiodome City Center je v Minatu v Tokiu. Hlavní zaměření společnosti je na poskytování IT technologií business sféře. Kromě toho se ale také díky svým filiálkám zabývá dalšími výrobky a službami v oblastech osobních počítačů, telekomunikací a pokročilé mikroelektroniky. Společnost Fujitsu má přes 185 000 zaměstnanců a pobočky v 70 zemích. Díky tomu je čtvrtou největší IT firmou na světě a první v Japonsku. Slogan "The possibilities are infinite" (možnosti jsou nekonečné) se vyskytuje na většině firemních reklam a váže se k němu také malý symbol nad písmeny J a I ze slova Fujitsu. Toto malé logo (oo) reprezentuje nekonečnost.

 


POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?

Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
ODBORNÁ
TECHNICKÁ
KONTROLA

 

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
    NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
 ODBORNÁ
 TECHNICKÁ
 KONTROLA

 


BarvaČerná
Pevný disk512 GB NVMe SSD + 160 GB HDD
ProcesorIntel Core i7-6820HQ 2.70 GHz
Rychlost procesoru2.70 GHz
GrafikaIntel HD Graphics 530 + nVIDIA Quadro M1000M 2GB
Typ procesoruIntel Core i7
Typ diskuSSD + HDD
Webkameraano
Operační systémWindows 10 Professional
DisplayPortano
HDMIne
DVIne
VGAano
Thunderboltano
USB 2.01x
USB 3.02x
LANano
Kapacita disku672 GB
WIFIano
SD čtečkaano
Numerická klávesniceano
Možnost dockováníano
Osvětlení klávesnicene
Typ zbožíRepasované zboží
Operační paměť8 GB
Dotykové LCDne
Úhlopříčka displeje15,6 palců
Rozlišení displeje1920 x 1080 px
Grafika modelnVIDIA Quadro
MechanikaDVD-RW
Bluetoothano
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat