HP Mini 2133

VIA C7-M ULV 1.60 GHz, 120 GB HDD, 2 GB, 10,1 palců, 1024 x 768 px, VIA Chrome9, Webkamera, WIFI, Windows 7 Professional
Vaše cena s DPH
2 888 Kč
Vaše cena bez DPH
2 387 Kč
Ušetříte
55 % / 3 466 Kč
Původní cena
6 354 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 1 ks
Kód
7670127
EAN
0884420001744
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
HP Mini 2133HP Mini 2133HP Mini 2133


HP MINI
HP aktualizovalo svou řadu mininotebooků a uvedlo nový 10'' model v designu známém z řady firemních notebooků ProBook. Praktický společník pro každodenní pracovní nasazení s přidanou hodnotou v podobně multimediálních funkcí a vlastností. To vše a mnohem více je řada notebooků ProBook od společnosti HP. Díky své příslušnosti k řadě ProBook notebook získává zvýšenou odolnosti nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. Dále v kombinaci s moderními možnostmi připojení včetně bezdrátového připojení.

Miniaturní pracant
Vzhled HP Mini 2133 vychází z designu, který se poprvé objevil u současné řady firemních notebooků s označením ProBook. Opět se tak setkáváme s hranatým až technicistním vzhledem v elegantním černém provedení. V některých detailech se ovšem mininotebook od velkých sourozenců liší. Jeden z největších rozdílů je patrný u provedení víka, kterému tentokrát nevévodí lesklý plast, ale ušlechtilá černá kovová slitina. Lesklé materiály se tentokrát dočkaly použití pouze u rámečku lemujícího displej, v prostoru klávesnice a nezvykle také na touchpadu. Zbývající části notebooku jsou pokryty hladkým matným plastem.

Malý profesionál na cesty
Víko už klasicky umožňuje vyklopení pouze do úhlu okolo 140°, tuhost kloubů uchycení je naprosto dostatečná. Celková kvalita zpracování je na velmi dobré úrovní, malé tělo mininotebooku je dostatečně pevné a neprohýbá se ani víko displeje. Výbava porty je prakticky shodná s většinou konkurenčních mininotebooků. Stejně jako celkový vzhled i klávesnice vychází z designu ProBooků, vypadá proto docela stylově.

 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás v inComputeru nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.

Typ procesoruVIA C7
Typ diskuHDD
Webkameraano
Operační systémWindows 7 Professional
DisplayPortne
HDMIne
DVIne
VGAano
USB 2.02x
USB 3.0ne
LANano
WIFIano
Kapacita disku120 GB
SD čtečkaano
Numerická klávesniceMožnost dokoupit externí do USB
Možnost dockováníne
Osvětlení klávesnicene
Typ zbožíRepasované zboží
Operační paměť2 GB
Dotykové LCDne
Úhlopříčka displeje10,1 palců
Rozlišení displeje1024 x 768 px
Grafika modelVIA Chrome
MechanikaMožnost dokoupit externí do USB
Bluetoothano
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat