Lenovo Dokovací stanice 40AJ pro ThinkPad

Dokovací stanice pro NB Lenovo ThinkPad L480, L580, T480, T480s, T580, X280, P52s, X1 Carbon 6
Speciální cena po přihlášení
1 777 Kč
Vaše cena s DPH
1 888 Kč
Vaše cena bez DPH
1 560 Kč
Ušetříte
30 % / 811 Kč
Původní cena
2 699 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14524593
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  

 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


Lenovo Dokovací stanice 40AJ.

Lenovo ™ Think Pad ® Ultra dokovací stanice (40AJ) poskytuje nejlepší zkušenosti s dokováním pro zákazníky. Inovativní boční konektor, který je určen výhradně pro notebooky Think Pad , poskytuje bezdrátový způsob, jak pohodlně a bezpečně připojit k řadě příslušenství USB a externích displejů, zatímco rychlá nabíjecí podpora a zrcadlené tlačítko napájení usnadňují pohyb. Vhodné pro velké podnikové prostředí, . Dokovací stanice podporují PXE knihu, propojení Wake-on-LAN a MAC adresu, což zjednodušuje správu IT manažerů. 

Lenovo Dokovací stanice 40AJ pro ThinkPad


 

Lenovo Group Limited  
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat