nVIDIA Quadro P4000 8GB

Extrémně výkonná grafická karta nVIDIA Quadro P4000 8GB, DisplayPort
Vaše cena s DPH
14 888 Kč
Vaše cena bez DPH
12 304 Kč
Ušetříte
35 % / 8 102 Kč
Původní cena
22 990 Kč
Dostupnost
Vyprodané
Kód
14520885
EAN
3536403354824
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
nVIDIA Quadro P4000 8GBnVIDIA Quadro P4000 8GB


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


nVIDIA Quadro P4000 8GB

Získejte skutečné interaktivní vyjádření s NVIDIA Quadro - světově nejvýkonnější grafikou pro pracovní stanice. Řešte nejnáročnější vizualizační pracovní zátěž s lehkostí pomocí pokročilé GPU architektury NVIDIA Pascal a flexibilního jedno-slotového formátu.

 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Výkon

8 GB ultra-rychlé paměti GDDR5 umožňuje tvorbu a vykreslování velkých, komplexních modelů a výpočty masivních datových sad.

Nový zobrazovací engine podporuje zapojení až čtyř monitorů s 5K rozlišením (5120 x 2880 @ 60 Hz s 30-bit barvami). Spárujte dva a více výstupů pro použité monitorů s rozlišením až 8K.

 

 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

 

Pro profesionální pracovní stanice

Vytvořena a sestavena speciálně pro profesionální pracovní stanice, NVIDIA Quadro GPU pohánějí více než 200 profesionálních aplikací, které jsou používány od výroby, přes média a zábavní průmysl až po energetiku a různé vědy. Profesionálové jim věří, že zrealizují jejich nejambicióznější vize - ať už jde o design produktu nebo vizualizaci a simulaci - a umožní jim dostat výsledek na trh rychleji.

 

 

je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist. Ve společnosti NVIDIA nebo jejích pobočkách pracuje přes 10 000 zaměstnanců z 10 zemí světa – kromě USA jsou to evropské země (Anglie, Finsko, Francie, Německo nebo Rusko) nebo na asijském kontinentě Čína, Indie, Japonsko, Korea nebo Čínská republika. Jejími konkurenty jsou společnosti AMD a Intel.

  

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
    NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
 ODBORNÁ
 TECHNICKÁ
 KONTROLA

 


Rychlost procesoru
Grafika
Barva
Pevný disk
Procesor
Typ procesoru
Typ disku
Webkamera
Operační systém
DisplayPortano
HDMIne
DVIne
VGAne
Thunderboltne
USB 2.0
USB 3.0
LAN
Kapacita disku
WIFI
SD čtečka
Numerická klávesnice
Možnost dockování
Osvětlení klávesnice
Typ zbožíPoužité zboží
Operační paměť
Dotykové LCD
Úhlopříčka displeje
Rozlišení displeje
Grafika model
Mechanika
Bluetooth
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat