Velkoobchod

 

Již 18 let úspěšně poskytujeme velkoobchodní spolupráci stovkám českých a slovenských partnerů.

Velkoobchodní partnerství pro nás znamená úzkou, individuální a přátelskou spolupráci s prodejci a servismany výpočetní techniky.

Jestli se Vaše společnost zabývá prodejem nebo servisem IT techniky a hledáte kvalitního dodavatele výpočetní techniky, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Zaregistrujte se na našem webu a napište nám na sales@incomputer.cz

Naši obchodníci se s Vámi spojí a individuálně se o Vás postarají.

Z naší strany se vždy můžete spolehnout na seriózní spolupráci a přátelskou atmosféru. Svoji práci děláme s nadšením, což se odráží i v komunikaci a v přístupu k zákazníkům a k Vám, naším váženým partnerům.

Nabízíme Vám silné partnerství se stabilní českou společností. Naší předností je kvalitní zázemí v nové moderní hale, kde na Vás čeká přes 20 000 tisíc kusů notebooků, tisíce počítačů a stovky IT periferie. Vše máme přichystané skladem.

 

V případě zájmu se na nás kdykoliv obraťte. Nezávazně si můžete prohlédnout naši atraktivní cenotvorbu, kterou dostanete k dispozici pomocí testovacích velkoobchodních účtů.

Napište nám na mail: sales@incomputer.cz 

Těšíme se na společnou spolupráci.

Obchodní tým inComputer

 

Wholesale – sale/purchase

Are you a foreign IT company looking for a strong and reliable partner for Central Europe? We think you just found it. Our company is one of the strongest czech IT companies that offers used IT  in the Czech Republic.

Write to us and we will be happy to start business with you. We work with dozens of IT companies from all over Western Europe.

Email us at sales@incomputer.cz

We look forward to working together.