HP Mini Black pouzdro 10,2"

Originální pouzdro značky HP. Díky všestrannému obalu uzaviratelnému zipem, bude vaše zařízení v bezpečí, VX403AA#ABB
Vaše cena s DPH
88 Kč
Vaše cena bez DPH
73 Kč
Ušetříte
82 % / 411 Kč
Původní cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
8590102
EAN
0884962801659
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
HP Mini Black pouzdro 10,2"HP Mini Black pouzdro 10,2"HP Mini Black pouzdro 10,2"


 

 

HP Mini Black pouzdro 10,2"

Notebook bezpečně zapadne do obalu navrženého pro displeje s úhlopříčkou 25,9 cm (10,2 palce). Zařízení Mini a periferní zařízení lze snadno přenášet v ruce nebo oblíbené brašně. Odolný obal chrání zařízení před prachem a nečistotami a vnitřní část z imitace kůže chrání před poškrábáním. Zip poskytuje bezpečný a spolehlivý přístup k zařízení. 

 

 

Toto kvalitní neoprenové pouzdro je ideální pro univerzální využití s většinou 10,2" tabletů, které ochrání před nepříznivými vlivy okolí, jako je například poškrábání, prach a různé nečistoty. Vkládání a vyndávání snad nemůže být ani jednodušší, přitom je tablet proti vyklouznutí velmi dobře chráněn.

Dotykové tablety vyžadují speciální ochranu, jelikož jejich displej je neustále pod tlakem a je vystavován nepříznivým vlivům.

Klíčové vlastnosti:

  • Rozměry (š x h x v): 20,5 x 3 x 29 (cm)
  • Hmotnost: 0,205 kg.

 

 

 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 

BarvaČerná
Způsob uchyceníBez uchycení
Typ zbožíNové zboží
Rozměry (š x h x v )20,5 x 3 x 29 cm
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat