Pouzdro Reversible sleeve 14" - stříbrná + černá - 2UF61AA

Praktické pouzdro značky HP určené nejen pro notebooky s velikostí úhlopříčky až 14".
Speciální cena po přihlášení
99 Kč
Vaše cena s DPH
149 Kč
Vaše cena bez DPH
123 Kč
Ušetříte
63 % / 250 Kč
Původní cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14524032
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
Pouzdro Reversible sleeve 14" - stříbrná + černá - 2UF61AAPouzdro Reversible sleeve.

Univerzální pouzdro pro notebooky HP Reversible Sleeve s úhlopříčkou 15,6" poskytuje každodenní spolehlivou ochranu před nárazy, poškrábáním, prachem a dalším mechanickým poškozením. Vnitřní prostor disponuje jemným neoprenem pro maximální pohodlí a přesné usazení notebooku. Pouzdro je příjemné na dotek a velmi snadno se používá.

Pouzdro Reversible sleeve 14" - stříbrná + černá - 2UF61AAPouzdro Reversible sleeve 14" - stříbrná + černá - 2UF61AA

Oboustranné pouzdro.

Moderní ochranné pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu, který zajistí dlouhodobé užívání bez sebemenšího poškození obalu. Odolný neopren disponuje originálním barevným provedením, vnitřní část pouzdra se pyšní černým neoprenem. Oboustranné pouzdro si tak můžete jednoduše otáčet podle vaší aktuální nálady nebo outfitu.

 


 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 


 

Typ zboží Nové zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat