Tiskárny pro domácnost – laser – slevy až 70 % | inComputer.cz

Pracujete z domu nebo občas potřebujete vytisknout větší množství různých dokumentů? Pak byste se při výběru nové tiskárny měli zaměřit na laserové tiskárny pro domácnost. Laserový tisk už dávno není doménou firem. Pokud využijete naši nabídku repasovaných domácích tiskáren pak můžete koupit laserovou tiskárnu za podobnou cenu jako novou inkoustovou tiskárnu. Proč si vybrat laserový tisk je již poměrně známo. Tonerová náplň vydrží v podstatě neomezeně, protože nezasychá jako inkoust. Technologie laserového tisku pak ručí za vysoce přesné a dobře čitelné texty či grafy. U repasovaných tiskáren pro domácnost je samozřejmostí záruka na 12 měsíců a důkladná kontrola před zařazením do naší nabídky.

Filtrovat

Jak si vybrat tiskárnu pro domácnost

Potřebujete tisknout nejen v práci ale i doma? Poradíme vám, jak si správně vybrat domácí tiskárnu, aby odpovídala vašim požadavkům a financím. 

Dilema inkoustovou nebo laserovou tiskárnu?

Většina z nás má zažitou představu, že domů se kupují pouze levné inkoustové tiskárny a na dražší laserové se tiskne pouze doma. Ovšem tyto stereotypy už neplatí. I laserovou tiskárnu pro domácnost můžete koupit za podobnou cenu jako inkoustovou, zvlášť pokud se jedná o repasovanou tiskárnu, kterou pořídíte se slevou až 70 %

Nižší cena inkoustových tiskáren je často vykoupena tím, že pro provoz potřebujete drahé inkoustové náplně. U laserových tiskáren používáte toner, který nezasychá a vydrží podstatně více. 

Jak často budete domácí tiskárnu používat?

Budete doma tisknout celou knihu nebo větší množství textu, pak se vám vyplatí spíše laserová tiskárna, který je na podobné zatížení připravena. A to nejen technicky /rychlost tisku/ ale i životností toneru do laserové tiskárny, který zvládne i 3000 stran.
V případě, že od vaší tiskárny pro domácnost očekáváte občasný tisk a to zejména grafiky či fotek, vyplatí se nákup inkoustové tiskárny, jejíchž náplně zvládnou cca 700 stran tisku.
Po ujasnění těchto parametrů a stanovení cenového limitu se již můžete porozhlédnout kolem. Značkové tiskárny jsou samozřejmě lepší volbou, protože za sebou mají dobře řešené zásobování tonery ale i případný servis.

Neznačkové zase přesvědčují cenou. Na našich stránkách najdete kvalitní repasované laserové tiskárny od známých značek, které prošly otestováním a výměnou případných vadných dílů. Zajímavá je zejména jejich cena, která u tiskáren pro domácnost není zcela běžná.