HP USB Drátová myš se čtečkou otisku prstů - černá

Kabelová laserová myš s integrovanou čtečkou otisků prstů, 4TS44AA
Vaše cena s DPH
388 Kč
Vaše cena bez DPH
321 Kč
Ušetříte
42 % / 278 Kč
Původní cena
666 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14524595
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
HP USB Drátová myš se čtečkou otisku prstů - černáHP USB Drátová myš se čtečkou otisku prstů - černáHP USB Drátová myš se čtečkou otisku prstů - černáHP USB Fingerprint Mouse.

Elegantní myš disponující třemi tlačítky a laserovým senzorem s rozlišením až 1600 dpi. Je vybavena snímačem otisků prstů s podporou Windows Hello, který umožní přihlášení pouze oprávněným uživatelům. Všestranný design vhodný jak pro praváky, tak leváky. Připojení k počítači je realizováno skrze USB port.

 

HP USB Drátová myš se čtečkou otisku prstů - černá

 


 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 


 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat