Navýšení ram u NTB o 4 GB

Značková RAM 4 GB DDR3 pro NTB - lze zakoupit i samostatně
Vaše cena s DPH
799 Kč
Vaše cena bez DPH
660 Kč
Ušetříte
20 % / 200 Kč
Původní cena
999 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
1807073
EAN
4718050606009
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  

Pokud chcete s minimálním úsilím zvýšit výkon počítače, zvyšte množství operační paměti RAM. Společnost ADATA patří mezi přední výrobce a dodavatele paměťových modulů. Díky jejich vysoké kvalitě a spolehlivosti je ve svých modelových řadách používá mnoho známých výrobců počítačů. Zastoupení mají také při testování nových základních desek či grafických karet.

Množství operační paměti RAM (Random Access Memory) zcela zásadně ovlivňuje rychlost počítače a může se tak snadno stát tzv. úzkým hrdlem propustnosti celé počítačové sestavy. Takže i když máte v počítačové sestavě samé výkonné komponenty, díky nedostatku operační paměti RAM je počítač velmi (a hlavně zbytečně) pomalý.

Nejsnazší cesta ke zrychlení počítače vede právě přes navýšení množství operační paměti. Přidání operační paměti RAM je totiž daleko jednodušší než instalace disku SSD, protože při výměně pevného disku za disk SSD musíte na disk SSD přesunout jak operační systém, tak i ostatní soubory.

Navýšení RAM pamětí produktu před jeho odesláním. Součástí ceny je materiál i práce. V podstatě se o nic nemusíte starat, vše zařídíme. V případě, že u konkrétního produktu nelze paměti RAM navýšit, ozveme se vám předem. 
 

Typ zbožíRepasované zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat