Navýšení ram u NTB o 8 GB

Značková RAM 8 GB DDR3 pro NTB - lze zakoupit i samostatně
Vaše cena s DPH
1 299 Kč
Vaše cena bez DPH
1 074 Kč
Ušetříte
24 % / 400 Kč
Původní cena
1 699 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
4420101
EAN
7406172197914
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  

Pokud chcete s minimálním úsilím zvýšit výkon počítače, zvyšte množství operační paměti RAM. Paměťový modul poslouží pro zvýšení výkonu počítače při multitaskingu či náročných úlohách. Jedná se o výbornou volbu, pokud potřebujete rozšířit operační paměť ve vašem počítači - obzvláště pokud vyžadujete vysoký výkon např. při programování, práci s videem, hraní her nebo prostě jen pro lepší odezvu programů. Jedná se o jeden paměťový modul typu DDR3 s kapacitou 8 GB a pracovní frekvencí 1600 MHz.

Nejsnazší cesta ke zrychlení počítače vede právě přes navýšení množství operační paměti. Přidání operační paměti RAM je totiž daleko jednodušší než instalace disku SSD, protože při výměně pevného disku za disk SSD musíte na disk SSD přesunout jak operační systém, tak i ostatní soubory.

Navýšení RAM pamětí produktu před jeho odesláním. Součástí ceny je materiál i práce. V podstatě se o nic nemusíte starat, vše zařídíme. V případě, že u konkrétního produktu nelze paměti RAM navýšit, ozveme se vám předem.

Množství operační paměti RAM (Random Access Memory) zcela zásadně ovlivňuje rychlost počítače a může se tak snadno stát tzv. úzkým hrdlem propustnosti celé počítačové sestavy. Takže i když máte v počítačové sestavě samé výkonné komponenty, díky nedostatku operační paměti RAM je počítač velmi (a hlavně zbytečně) pomalý.

Typ zbožíRepasované zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat