Instalace Windows 10 Pro

Vaše cena s DPH
499 Kč
Vaše cena bez DPH
412 Kč
Ušetříte
75 % / 1 491 Kč
Původní cena
1 990 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
INSTALW10
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  

Samostatně neprodejné

NABÍDKA PLATÍ POUZE S NOTEBOOKEM NEBO POČÍTAČEM ZAKOUPENÝM U NÁS

Oblíbený operační systém od společnosti Microsoft. To je Windows 10 Professional. Tato verze softwaru je určena pro použití jak v domácnostech, tak i ve firmách (pro podnikatelské účely).

Windows 10 Pro je jednoduchý, rychlý a poutavý. Lepší způsoby vyhledávání a správy souborů, jako jsou Seznamy odkazů a vylepšené náhledy na hlavním panelu vás pomohou rychle provést každodenními úkoly. Systém Windows 10 je určen pro rychlejší a spolehlivější výkon, takže počítač funguje požadovaným způsobem. Díky 64bitové podpoře můžete využít úplných výhod nejnovějších výkonných počítačů. A vynikající funkce jako Domácí skupina, Windows Media Center a Windows Touch umožňují nové akce. Díky systému Windows 10 Professional vám na cestě k úspěchu stojí méně překážek.

Windows 10 Pro má jednoduché, dobře navržené rozhraní, které je uživatelům Windows velmi známé. Má stále velký podíl na celkovém trhu, je velice populární a to zejména u firemních zákazníků.

Jedná se o 64-bitovou verzi operačního systému a to včetně jeho aktivace a nainstalování všech základních ovladačů, potřebných k jeho užívání. (po domluvě s obchodníkem je možnost nainstalovat i 32- bitovou verzi)

Využijte tuhle cenovou akci a za jedinečnou cenu tak získáte originální licenci včetně instalace tohoto systému na vámi vybraný notebook nebo počítač.

Nabízí se možnost využití původní licence na stroji, nebo z naší strany zalicencujeme štítkem Win 10 Pro. Získáte tak legální software s doživotní použitelností.

 

Jedná se o exkluzivní nabídku, kterou můžete získat jen u nás a to při koupě notebooku nebo stolního počítače.
V některých ojedinělých případech se může stát, že na některé novější zařízení tento systém nebude možné instalovat. V tomto případě bychom Vás obratem kontaktovali.

Typ zbožíNové zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat