Výměna stávajícího disku za SSD 240GB

Výměna disku u PC nebo NTB, obsahuje SSD 240 GB
Vaše cena s DPH
1 499 Kč
Vaše cena bez DPH
1 239 Kč
Ušetříte
23 % / 451 Kč
Původní cena
1 950 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
3540202
EAN
7180378584944
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  

Výměna disku u PC nebo NTB, obsahuje SSD 240 GB

Původní disk zůstává u nás. Případně je možné se individuálně domluvit na dalších podmínkách. Pokud notebook/PC již obsahuje SSD, stejné nebo větší tak nabídku ignorujte.

Toto služba je přidána na web strojově ke všem ntb a PC.


Vylepšený výkon pro každodenní provoz
SSD Disky vylepšují každodenní provoz stolního nebo přenosného počítače rychlým výkonem a spolehlivostí. Můžete s nimi snadno procházet web, hrát hry nebo prostě spustit systém během okamžiku. Technologie ukládání do mezipaměti SLC zrychluje výkon při zápisu na SSD disk a umožní vám procházet web, hrát oblíbené hry nebo prostě spustit systém během chviličky.

Vysoká spolehlivost disků
SSD disky jsou lehké a odolné vůči otřesům, neobsahují žádné pohyblivé součásti a chrání vás před ztrátou dat z důvodu náhodných nárazů a pádů.
A vzhledem k tomu, že SSD disk neobsahuje žádné pohyblivé součásti, získáte spolehlivé úložiště, které vám při běžném opotřebovávání vydrží celé následující roky.

Menší spotřeba. Více zábavy
SSD disky patří mezi energeticky nejúspornější disky na trhu. A protože váš přenosný počítač spotřebovává méně energie, vydrží běžet déle.

Klíčové vlastnosti
Velmi stabilní a rychlá SSD jednotka, která je vhodná do moderních počítačů. Nabízí velmi nízkou spotřebu energie a dlouhodobý provoz.

Typ zbožíPoužité zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat