Výměna stávajícího disku za SSD 512 GB

Výměna disku u PC nebo NTB, obsahuje SSD 512 GB
Vaše cena s DPH
2 450 Kč
Vaše cena bez DPH
2 025 Kč
Ušetříte
29 % / 1 000 Kč
Původní cena
3 450 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
1807075
EAN
0760557829744
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  

Výměna disku u PC nebo NTB, obsahuje SSD 512 GB

Původní disk zůstává u nás. Případně je možné se individuálně domluvit na dalších podmínkách. Pokud notebook/PC již obsahuje SSD, stejné nebo větší tak nabídku ignorujte.

Toto služba je přidána na web strojově ke všem ntb a PC.


Vylepšený výkon pro každodenní provoz
SSD Disky vylepšují každodenní provoz stolního nebo přenosného počítače rychlým výkonem a spolehlivostí. Můžete s nimi snadno procházet web, hrát hry nebo prostě spustit systém během okamžiku.
Technologie ukládání do mezipaměti SLC zrychluje výkon při zápisu na SSD disk a umožní vám procházet web, hrát oblíbené hry nebo prostě spustit systém během chviličky.

Vysoká spolehlivost disků
SSD disky jsou lehké a odolné vůči otřesům, neobsahují žádné pohyblivé součásti a chrání vás před ztrátou dat z důvodu náhodných nárazů a pádů.
A vzhledem k tomu, že SSD disk neobsahuje žádné pohyblivé součásti, získáte spolehlivé úložiště, které vám při běžném opotřebovávání vydrží celé následující roky.

Menší spotřeba. Více zábavy
SSD disky patří mezi energeticky nejúspornější disky na trhu. A protože váš přenosný počítač spotřebovává méně energie, vydrží běžet déle.

Klíčové vlastnosti
Velmi stabilní a rychlá SSD jednotka, která je vhodná do moderních počítačů. Nabízí velmi nízkou spotřebu energie a dlouhodobý provoz.

Kapacita disku512 GB
Typ diskuSSD
Typ zbožíRepasované zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat