iON The Game 1007 HD Sportovní Kamera

iON The Game 1007 HD Sportovní Kamera

Kvalitní kamera iON pro záznam videa ve vysokém rozlišení
Vaše cena s DPH
1 299 Kč
Vaše cena bez DPH
1 074 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14521499
Výrobce
Záruka
24 měsíců

  
iON The Game 1007 HD Sportovní KameraiON The Game 1007 HD Sportovní KameraiON The Game 1007 HD Sportovní KameraiON The Game 1007 HD Sportovní KameraiON The Game 1007 HD Sportovní Kamera


 

iON The Game 1007 HD Sportovní Kamera

 

Herní kamera iON je ta, kterou si vezmete s sebou jak pro POV, tak pro stacionární focení. S krabicovitým, stabilním, odolným a vodotěsným krytem s 2,5palcovým LCD displejem můžete nahrávat s jasným viděním a výhledem na to, co chcete získat, ať už budete fotografovat. Postavte jej na stojan, na kameru, nebo pomocí jeho lepidla na držáku a získejte záběry svého golfového švihu, nebo si jej připevněte na svou helmu pro skvělé POV záběry. Vestavěná Wi-Fi znamená, že můžete nahrávat fotografie nebo záběry přímo do telefonu, takže už žádné zdlouhavé přenosy. Je vodotěsná do 3 metrů, takže ji můžete namočit na túru k vodopádu nebo vzít na lyžařský výlet.

Její výdrž baterie je přibližně 2,5 hodiny, ale pro napájení má univerzální napájecí adaptér pro maximální všestrannost a globální použití. Tato praktická kamera je dodávána se vším, co potřebujete pro stacionární focení (stojan) nebo POV z helmy (montážní materiály a lepidla). 

iON The Game 1007 HD Sportovní Kamera


  • Zorné pole 170 stupňů
  • Záznam Full HD videa
  • Bezplatná doprovodná aplikace iON SnapCam (iOS a Android)

 

Společnost Ion America LLC byla založena v roce 2011. Předmětem podnikání společnosti je velkoobchodní distribuce fotografického vybavení a spotřebního materiálu. iON nabízí levnější řešení se stejnou kvalitou, na které jsou i světové značky ve stejném oboru.


 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat