Lenovo ThinkPad L430 - B kategorie

Intel Core i3-3120M 2.50 GHz, 4 GB , 14 palců, 1366x768 px, Intel HD Graphics 4000, 320 GB HDD, , Bluetooth, Windows 10 Pro, WIFI, Vady: mírné estetické vady
Vaše cena s DPH
3 999 Kč
Vaše cena bez DPH
3 305 Kč
Ušetříte
43 % / 3 000 Kč
Původní cena
6 999 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 1 ks
Kód
14524137
EAN
4260604794668
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Lenovo ThinkPad L430 - B kategorieLenovo ThinkPad L430 - B kategorieLenovo ThinkPad L430 - B kategorieLenovo ThinkPad L430 - B kategorieLenovo ThinkPad L430 - B kategorieLenovo ThinkPad L430 - B kategorie


 

U zboží kategorie B je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované. Kusy mohou mít lehká poškození odpovídající pravidelnému uživatelskému používání, chybějící záslepky portů či kosmetické defekty neovlivňující samotnou funkčnost zařízení.


ThinkPady řady L.
jsou v nabídce Lenova střední třídou, řazeny jsou mezi třídu E, tedy kompromis mezi domácím a business použitím, a třídu T, to jsou naopak plnokrevné managerské notebooky. Při koupi se člověk nemusí bát, nepořizuje si žádného zajíce v pytli. Šasi je dobře vyzkoušené z předchozího modelu a jsou dobře známy jeho silné i slabé stránky. Pokud je pro vás nejdůležitější produktivita a cena, tyto notebooky jsou právě pro vás. Řada L, jakož i celá série notebooků ThinkPad, nabízí legendární spolehlivost, oceněnou klávesnici odolnou proti polití, bezpečnostní funkce a špičkové webové konference za příjemnou cenu.

Odolně na dlouhé pracovní cesty.
14“ ThinkPad L430 spadá do střední třídy business segmentu, což se pozná mimo jiné podle přítomnosti dokovacího konektoru a volitelných rozšířených záruk. Při orientaci čistě na výkon nevychází L430 příliš zajímavě v dnešní záplavě multimediálních a SMB notebooků, nicméně v rámci pracovních notebooků s plnohodnotným dokováním je stále jedním z těch levnějších. Jako nejlevnější z klasických ThinkPadů je řada L charakteristická svým nafouklým vzhledem a neskutečně tlustým rámem okolo obrazovky.

Spolehlivý pracovní nástroj pro každého.
ThinkPad L430 však má i své nezanedbatelné přednosti. Práce na něm je totiž velmi pohodlná – může za to tiché chlazení, vyšší rozlišení displeje, dobrá klávesnice s trackpointem. Spolehlivé notebooky Lenovo ThinkPad řady L vám umožňují kontrolovat náklady a maximalizovat produktivitu. Navíc nabízejí nízkou spotřebu energie a vyšší úroveň použití recyklovaných materiálů, než jakékoliv jiné notebooky rodiny ThinkPad. Spotřebují až o 40% méně energie, než modely starší řady R.

 


 

Lenovo Group Limited 
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

 


POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?

Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
ODBORNÁ
TECHNICKÁ
KONTROLA

 

ZARUČENÁ     
VÝBORNÁ
KVALITA
    NAINSTALOVANÝ
OPERAČNÍ
SYSTÉM
 ODBORNÁ
 TECHNICKÁ
 KONTROLA

 


Barvačerná
Pevný disk320 GB HDD
ProcesorIntel Core i3-3120M 2.50 GHz
Rychlost procesoru2.50 GHz
GrafikaIntel HD Graphics 4000
Typ procesoruIntel Core i3
Typ diskuHDD
Webkamerane
Operační systémWindows 10 Pro
DisplayPortano
HDMIne
DVIne
VGAano
Thunderbolt
USB 2.03x
USB 3.01x
LANano
Kapacita disku320 GB
WIFIano
SD čtečkaano
Numerická klávesnicene
Možnost dockováníano
Osvětlení klávesnicene
Typ zbožíRepasované zboží - B kategorie
Operační paměť4 GB
Dotykové LCDne
Úhlopříčka displeje14 palců
Rozlišení displeje1366x768 px
Grafika modelIntel HD Graphics
Mechanikane
Bluetoothano
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat