Dokovací stanice Dell TB18DC

Originální dokovací stanice pro Dell Precision
Vaše cena s DPH
988 Kč
Vaše cena bez DPH
817 Kč
Ušetříte
70 % / 2 302 Kč
Původní cena
3 290 Kč
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
14520330
EAN
5397184091791
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Dokovací stanice Dell TB18DCDokovací stanice Dell TB18DC


 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.


 

Jeden kabel, jeden dok, jedinečný výkon. To je Dell Thunderbolt Dock TB18DC! Propojte rychle jediným kabelem svůj notebook či tablet s monitory, projektorem, myší, klávesnicí, externím diskem či flashdiskem. Tento Dock má vlastní napájení a je schopen propojit vaše zařízení s dalšími periferiemi s rychlým přenosem dat. Má velice malé rozměry a propojíte jej jednoduše pomocí USB-C vstupu. Získáte tak přístup k širokému spektru portů a zvýšíte svou produktivitu.

Dok Dell Thunderbolt™ TB18DC s technologií Intel® Thunderbolt 3 představuje dokonalé řešení dokování, navržené pro náročné uživatele a klienty s tradičními pracovními stanicemi, kterým umožňuje připojení až tří monitorů s rozlišením Full HD, dvou monitorů 4K nebo jednoho monitoru 5K při frekvenci 60 Hz.

 

KOMPATIBILITA

Precision  - 7530, 7730

ROZHRANÍ

Připojení vpředu
- 1 x audio sluchátka
- 1 x USB 3.0
- 1 x USB 3.0 s technologií PowerShare

Připojení vzadu
- 1 x HDMI
- 1 x Mini DisplayPort
- 1 x VGA
- 1 x síť
- 1 x DisplayPort
- 2 x USB 2.0
- 1 x USB 3.0
- 1 x line-out
- 1 x USB-C
- 1 x napájení

 

Rozměry   stanice činí 145 x 145 x 51 mm.

Napájecí adaptér není součástí dokovací stanice. Adaptér je možné objednat samostatně


DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.


Typ zbožíRepasované zboží
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat